Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Євгенія Гарник презентувала Дрогобиччину на бізнес-форумі у Львові

Євгенія Гарник презентувала Дрогобиччину на бізнес-форумі у Львові

Автор: admin2 от 25-05-2015, 12:00
 (голосів: 0)

Євгенія Гарник презентувала Дрогобиччину на бізнес-форумі у ЛьвовіМинулого тижня у конференц-залі ринку “Шувар” у Львові проводився бізнес-форум «Перспектива», головна ідея якого – сприяння розвитку сімейного фермерства, залучення іноземних інвестицій, створення привабливих умов праці на селі, обмін досвідом і розширення партнерських взаємовідносин з міжнародними організаціями в агросфері. Дрогобиччину представляла Євгенія Гарник, яка за сприяння служби зайнятості започаткувала у 2014 році власну справу з вирощування зелені в теплиці. Підприємець презентувала свою бізнес-діяльність та провела майстер-клас для присутніх. Основна увага під час презентації була зосереджена на актуальності обраного виду діяльності, перспективах розвитку, проблемних питаннях, які виникли на етапі започаткування бізнесу та про те, як їх вдалося подолати.

Свою діяльність підприємець провадить на приватній ділянці в селі Лішня. Її теплиця розміром 91м.кв. побудована з дерева та накрита щільною плівкою. В середині теплиці побудовані двоярусні стелажі, які дозволяють максимально ефективно використовувати посадкову площу. Займається вирощуванням зеленої цибулі, кропу, редису та салатів, які охоче купують мешканці Дрогобиччини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua