Досвід успішних підприємців

Автор: admin1 от 5-05-2015, 08:58
 (голосів: 0)

Досвід успішних підприємців 30 квітня у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей для ВПО та учасників АТО, за участю успішних підприємців, котрі започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості. Відкриття даного заходу розпочав директор ЦЗ Богдан Волошин з такими питаннями: презентація роботи ЦЗ з акцентом на роботу щодо сприяння започаткуванню підприємницької діяльності»; «Роль служби зайнятості з питань підтримки малого підприємництва» (інформація про сприяння служби зайнятості розвитку малого підприємництва шляхом надання безробітним відповідних послуг та матеріального забезпечення для становлення власного бізнесу);  «Переваги легалізації зайнятості» (інформація про соціальні послуги працедавцям, які підтримують їх фінансово та певним чином сприяють легалізації трудових відносин – це надання компенсації працедавцям на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних, вирішення тимчасових кадрових потреб роботодавців шляхом організації оплачуваних громадських робіт, чи інших робіт тимчасового характеру тощо).

 Обмінювались досвідом молоді підприємці з переконанням, що «бізнесменами не народжуються, бізнесменами стають!». Головне – наявність улюбленої справи,тому що беручись за власну справу, ви беретеся за те, що вам найбільш до вподоби і до душі. Незалежність, відсутність керівника, можливість самостійно приймати рішення. Свідомість, що ви отримуєте від життя те, що заслуговуєте, а не встановлену кимось заробітну плату. Перед вами розкриваються перспективи і простір для творчості. Повага в очах знайомих і друзів. Ну, і звісно, почуття законної гордості від усвідомлення того, що фірма належить вам, і що все ви зробили самостійно, своїми руками. Проводились демонстраційні покази та майстер-класи.

Учасники заходу залишились з приємними враженнями та переконаннями, що саме служба зайнятості мотивує безробітних до започаткування власної справи та надає матеріальне забезпечення для становлення власного бізнесу.

 

 

Ю.Братунь, провідний фахівець з питань зайнятості

відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького МРЦЗ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua