Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Про хід виконання заходів Програми зайнятості населення Дрогобицького району на 2013-2017 роки упродовж 2014 року Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості

Про хід виконання заходів Програми зайнятості населення Дрогобицького району на 2013-2017 роки упродовж 2014 року Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості

Автор: admin1 от 16-01-2015, 11:11
 (голосів: 0)

Про хід виконання заходів  Програми зайнятості населення Дрогобицького  району на 2013-2017 роки упродовж 2014 року Дрогобицьким міськрайонним  центром зайнятостіЧисельність мешканців району, котрі звернулися у Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості впродовж 2014 року становила 1313 осіб, що на 490 осіб менше ніж у відповідному періоді 2013 року.

Чисельність незайнятого населення з числа мешканців району, котрим надавалися соціальні послуги за звітний період становила 1682 особи, що на 568 осіб менше цього показника за відповідний період у 2013 році.

Станом на 01.01.2015 року клієнтами служби зайнятості залишається 339 осіб, у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 30 осіб менше. Статус безробітного на кінець звітного періоду мали 322 особи.

Станом на 01.01.2015р. залишилось актуальними 1 вакансія, на одне вільне робоче місце претендували 339 осіб з числа незайнятих громадян, котрі перебували на обліку. Мають попит професії сфери обслуговування – продавці, кухарі, офіціанти, легкої промисловості – швачки. Бажаними залишаються водії категорії «Е».

В умовах незначної кількості вільних робочих місць (вакантних посад) приділялась велика увага підвищенню рівня якості обслуговування тимчасово незайнятих громадян, забезпеченню результативності активних заходів політики зайнятості.

Для надання соціальних послуг службою зайнятості здійснені такі заходи:

-за сприянням служби зайнятості упродовж 2014 року працевлаштовано 977 осіб, що на 304 осіб менше ніж у відповідному періоді торік. Завдання Програми зайнятості виконано на 120,6%.

Упродовж звітного періоду проходили профнавчання 285 осіб, що на 44 особи менше ніж у відповідному періоді торік.(завдання Програми зайнятості виконано на 103,6%). Професійне навчання безробітних першочергово здійснювалось на замовлення працедавців. Окрім цього організовувалося підвищення кваліфікації безробітних, в т.ч. шляхом стажування на робочому місці.

До виконання громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру було залучено 288 осіб, (завдання Програми виконано на 303%,) Фінансування цих робіт здійснювалося за рахунок коштів роботодавців та на паритетних засадах Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості та сільські ради району

Для розв’язання проблем зайнятості населення, передусім безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості провадиться роз’яснювальна робота у започаткуванні власної справи, зокрема шляхом отримання одноразової виплати допомоги з безробіття. Упродовж 2014 року 16 осіб з числа безробітних отримали кошти для започаткування власної справи, що на 3 особи більше відповідного показника торік.

Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості приділяється значна увага питанням професійної орієнтації. Так, упродовж 2014 року профорієнтаційними послугами охоплено 3332 особи, мешканці району, в т.ч. 1139 осіб з числа безробітних. Надано 844 профорієнтаційних послуг учням загальноосвітніх шкіл. З випускниками шкіл району налагоджена системна поетапна робота з учнівською молоддю, в тому числі з батьками, з питань орієнтації молоді на отримання робітничих професій.

Упродовж 2014 року Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості провадив наступну профорієнтаційну роботу:

  • 10 Виїзних акцій у сільську місцевість з використанням палаток,

  • 3 заходи для дітей-сиріт Нагуєвицької школи-інтернату та надано 51 послугу;

  • 49 профорієнтаційних уроків;

  • 1 ярмарок професій.

  • В 12-х школах району(Меденицькій, Підбузькій, Лішнянській, Рихтицькій та Нагуєвицькій школі-інтернат, Вороблевицькій, Грушевській, Дорожівській, Летнянській, Нагуєвицькій, Попелівськвій, Урізькій) встановлені профорієнтаційні термінали.

З початку року Дрогобицький МРЦЗ надав статус безробітного 21 особі з інвалідністю, усього надавались послуги 39 особам з обмеженою працездатністю зі статусом безробітного. З яких усім надані профінформаційні та профконсультаційні послуги, працевлаштовано за скеруванням служби зайнятості – 23 особи, проходили професійне навчання – 10 осіб. Отримали одноразову допомогу для започаткування підприємницької діяльності – 2 особи, брали участь роботах тимчасового характеру – 7 осіб. Станом на 01.01.2015 року залишились на обліку –11 осіб з інвалідністю. Для вирішення питань соціального захисту інвалідів, їх професійної реабілітації та сприяння зайнятості упродовж 2014 року проводились круглі столи, ярмарки вакансій, Дні відкритих дверей центру зайнятості, надавались профорієнтаційні та профконсультаційні послуги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua