Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Вчитися ніколи не пізно. Перенавчатися – також

Вчитися ніколи не пізно. Перенавчатися – також

Автор: admin2 от 3-12-2014, 09:12
 (голосів: 0)

Вчитися ніколи не пізно. Перенавчатися – такожНа Дрогобиччині надбано позитивний досвід, завдяки якому безробітні знаходять роботу і стають затребуваними на сучасному ринку праці.

Коли немає роботи, а її пошук стає складним завданням, фахівці Дрогобицького МРЦЗ розв’язують цю проблему завдяки професійному навчанню та перенавчанню. Навчання безробітних здійснюють навчальні заклади, зокрема, Львівський центр професійно-технічної освіти та безпосередньо на робочому місці у роботодавця шляхом стажування.

Упродовж січня - листопада 2014p. за скеруванням Дрогобицького МРЦЗ усього навчалося 717 осіб. Рівень працевлаштування після навчання становить 100 відсотків. Більшість колишніх безробітних працюють в колективах торговельних закладів, кафе та ресторанах, а найбільш ініціативні започаткували власний бізнес. Для бажаючих відкрити власну справу Львівський центр професійно-технічної освіти провадить навчання з основ підприємницької діяльності де вчать майбутніх підприємців як скласти бізнес - план та успішно започаткувати та вести свою діяльність. Для започаткування власної справи у січні - листопаді проходили навчання 73 особи. Більшість безробітних обирала види діяльності, які актуальні на ринку праці, а саме – надання побутових, транспортних, будівельних, торговельних, інформаційних та інших послуг. Особлива увага приділяється вирішення питань зайнятості в сільській місцевості, де обмаль роботодавців, тому орієнтація на самозайнятість є одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості. Наприклад упродовж січня - листопада започаткували власну справу 79 осіб , з котрих 14 осіб розпочали власну справу у сфері агробізнесу. Це вирощування грибів – глив та печериць, бджільництво, садівництво, овочівництво, птахівництво, тощо.

Наприклад Євгенія Гарник, за фахом товарознавець, працювала менеджером із збуту, відвідала семінари, які проводились у центрі зайнятості, вирішила започаткувати власну справу. Задумала - і зробила. Сьогодні вона - успішний підприємець, вирощує зелень та цибулю стелажним методом.

Для тих, хто хоче працювати за наймом, Дрогобицький МРЦЗ організовує навчання безробітних під замовлення роботодавців шляхом стажування безпосередньо на робочому місці, де вони можуть поглибити свої знання та навички відповідно до навчальної програми, а хто хоче перенавчитися іншій професії або підвищити свою кваліфікацію, може скористатися послугами Львівського центру професійно-технічної освіти, у якому навчають за такими професіями, як продавець, касир торговельного залу, електрогазозварник, бруківник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування та підвищити кваліфікацію за такими напрямами: «Основи підприємницької діяльності», «Безпека життєдіяльності людини», «Технічне обслуговування і ремонт сільськогосподарських машин», «Використання сучасного обладнання у торгово-технологічному процесі», «Технології комп’ютерної обробки інформації» та ін.

Таким чином упродовж січня-листопада 2014 року укладено 551 договір на професійне навчання безробітних на базі 450 навчальних закладів та підприємств, на замовлення роботодавців навчалося 653 особи. Отже, завдання служби зайнятості на сьогодні - підготовка спеціалістів на конкретні робочі місця, оптимізація підготовчого процесу та оперативне задоволення кадрових запитів роботодавців.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua