Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Презентація професій продавець та кухар

Презентація професій продавець та кухар

Автор: admin1 от 30-09-2014, 15:00
 (голосів: 4)

Презентація професій продавець та кухар24 та 25 вересня в рамках Марафону актуальних професій у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості проходила презентація професій продавець та кухар, які є найбільш затребувані на ринку праці Дрогобиччини.

Професію «продавець» презентувала майстер Бориславського професійного ліцею І.М.Олійник.

Були запрошені представники влади та роботодавці.

Перший заступник голови РДА Рудницький С.В. відзначив, що проведення таких заходів, як марафон професій для учнівської та безробітної молоді є дуже важливим профорієнтаційним заходом для професійного становлення кожного, адже для школярів це правильний вибір, а для безробітної молоді це можливість знайти себе на ринку праці.

Учасники Марафону актуальних професій взяли участь в семінарі «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Учнівська молодь ознайомилась з умовами вступу, матеріально-технічною базою Бориславського професійного ліцею. Всі учасники взяли участь в професіографічній екскурсії в магазин «Добробут» ПП. Іваночко Н.М., де мали можливість наглядно побачити робоче місце продавця та ознайомитись з умовами праці.

Презентація професій продавець та кухар
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua