Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Вони торують шлях до підприємницького Олімпу

Вони торують шлях до підприємницького Олімпу

Автор: admin1 от 29-05-2014, 08:55
 (голосів: 0)

Вони торують шлях до підприємницького ОлімпуУ Дрогобицькому МРЦЗ хист до підприємницької діяльності презентували шестеро конкурсантів, усі – віком до тридцяти років. До складу авторитетного журі ввійшли фахівці обласного та місцевого центру зайнятості, а також начальник карпатського сектора АТ «Дельта банк» Євген Паламарчук і директор Дрогобицького механіко-технологічного коледжу Степан Яким.

Мешканець села Лішня Лев Карпин, долучивши отриману у службі зайнятості одноразову виплату допомоги з безробіття до власних заощаджень,відкрив майстерню з шино монтажу та мийку транспортних засобів. Він активно співпрацює з польською фірмою, що доставляє йому шини високої якості. Як каже,найкращою рекламою для нього є якісно виконана робота. А мріє Лев Любомирович про заснування сучасної станції технічного обслуговування автомобілів.

Емоційно розповідала про надання послуг у сфері туризму мешканка Франкової землі Марина Малейчик. Залишившись без роботи, вона вирішила з користю для справи використати знання іноземних мов. Двадцятичотирьохлітня дівчина постійно працює над самовдосконаленням, відвідує різні тематичні тренінги, бере участь у семінарах. Хоча бізнесом почала займатися лише з торішньої осені, вже ввійшла до ТОП-10 турагентів-лідерів Західної України, за що отримала можливість безкоштовно побувати у Чорногорії. Пані Марина акцентувала, що для привернення уваги клієнтів до відпочинкових,  інформаційних, лікувальних, паломницьких турів чималі кошти вкладає в рекламу. А ще вона займається перекладацькою діяльністю, страхуванням, організовує весільні подорожі з церемоніями й таке інше.

Для екс-безробітного дрогобичанина Василя Яворського період пошуку роботи також слугував стартом у бізнес. Організував креативне агентство «АТМА». Поле діяльності – багатовекторне. Він спеціалізується на наданні рекламних послуг: створює проморолики, відеопродукцію,займається літературним маркетингом,просуванням сайтів, надсилає рекламні оголошення у вигляді sms-повідомлень тощо. Для того, щоби на високому професійному рівні створювати видовищні мультфільми, вивчає веб-дизайн у комп’ютерній академії «ШАГ». Підприємець-початківець уже брав участь у конкурсі соціальної антиреклами алкоголю, де його робота була високо оцінена.

 Конкурс триває. Хто з учасників першого туру дійде до фіналу, стане відомо лише восени.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua