Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » На нараді в РДА розглядалося питання вивільнення працівників районного центру соціальних служб

На нараді в РДА розглядалося питання вивільнення працівників районного центру соціальних служб

Автор: admin2 от 16-12-2020, 15:05
 (голосів: 0)

На нараді в РДА розглядалося питання вивільнення працівників районного центру соціальних служб16 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Розглядалося питання вивільнення працівників Дрогобицького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Заступник директора Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Галина Петречко розповіла про процедуру взяття на облік в центрі зайнятості та про наявність актуальних вакансій.

Директорка ДРЦССДМ Наталія Щербанюк попереджена про необхідність вжиття відповідно до чинного законодавства заходів, спрямованих на пом’якшення наслідків масового вивільнення працівників, а також забезпечення виконання усіх соціальних, фінансово-економічних та юридичних зобов’язань в межах трудового законодавства.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua