Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » У центрах зайнятості Львівщини з 17.08.2020 року надаватимуться тільки дистанційні послуги

У центрах зайнятості Львівщини з 17.08.2020 року надаватимуться тільки дистанційні послуги

Автор: admin2 от 17-08-2020, 15:49
 (голосів: 0)

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 13.08.2020 року дійшла висновку віднести Львівську область до помаранчевої зони, а місто Самбір – до червоної.

Відтак із 17.08.2020 року для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 спеціалісти базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ будуть надавати клієнтам тільки дистанційні послуги. Окрім того, скасовуються всі масові заходи для населення та працедавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи: у період карантину розмова з карєрним радником у телефонному режимі прирівнюється до відвідування, а про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування спеціалісти інформуватимуть безробітних засобами електронного або телефонного звязку.

Співпраця з представниками фірм і компаній, у тому числі щодо умов отримання допомоги з часткового безробіття, буде проводитися з використанням дистанційних форм комунікації. Більш детально за посиланням:  https://bit.ly/3ePkRB6.

Усю необхідну інформацію з питань працевлаштування в режимі он-лайн можна отримати на офіційних вебресурсах державної служби зайнятості, зокрема сайтах «Єдине соціальне середовище» https://www.dcz.gov.ua, «Освітній портал» https://skills.dcz.gov.ua , «Профорієнтація та розвиток карєри» http://profi.dcz.gov.ua , а також на сайті Львівського обласного центру зайнятості https://lviv.dcz.gov.ua .

Інформація про умови реєстрації безробітних у період карантину розміщена за посиланням https://lviv.dcz.gov.ua/novyna/do-uvagy-gromadyan

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua