Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Фахівці центру зайнятості відвідали райдержадміністрацію

Фахівці центру зайнятості відвідали райдержадміністрацію

Автор: admin2 от 8-11-2019, 11:57
 (голосів: 0)

Фахівці центру зайнятості відвідали райдержадміністраціюДрогобицький міськрайонний центр зайнятості не залишається осторонь кадрових проблем підприємств, а особливо тих, з якими давно налагоджено тісну співпрацю.

Тому сьогодні, 07 листопада 2019 року під час відвідування Дрогобицької районної державної адміністрації з метою надання консультаційних послуг у випадку вивільнення працівників, фахівці служби зайнятості мали змогу поспілкуватися з керівництвом установи, на якому планується вивільнення.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Оксана Петренків розповіла про зміст послуг, що надає служба зайнятості, якими можуть скористатися вивільнені працівники; надала перелік наявних вакансій не лише у Дрогобичі, але й у районі та області. Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Іванна Кушнір довела до відома про можливість проходження професійного навчання за сприянням служби зайнятості, у тому числі на основі отримання ваучера.

Тож, у випадку фактичного вивільнення працівники знатимуть, якими послугами служби зайнятості можуть скористатися та бути певними, що на залишаться сам на сам у випадку втрати роботи.

 

О.Петренків – провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дрогобицького МРЦЗ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua