Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Про хід виконання заходів Програми зайнятості населення Дрогобицького району на 2018-2020 роки упродовж 9 місяців 2019 року Дрогобицьким МРЦЗ

Про хід виконання заходів Програми зайнятості населення Дрогобицького району на 2018-2020 роки упродовж 9 місяців 2019 року Дрогобицьким МРЦЗ

Автор: admin2 от 8-10-2019, 09:23
 (голосів: 0)

Про хід виконання заходів  Програми зайнятості населення  Дрогобицького району на 2018-2020 роки  упродовж 9 місяців 2019 року Дрогобицьким МРЦЗЧисельність мешканців району, котрі звернулися у Дрогобицький МРЦЗ впродовж січня - вересня 2019 року становила 1208 осіб, що на 174 особи менше ніж у відповідному періоді 2018 року.

Чисельність незайнятого населення з числа мешканців району, котрим надавалися соціальні послуги за звітний період становила 1367 осіб, що на 241 особу менше ніж у відповідному періоді 2018 року.

Станом на 01.10.2019 року клієнтами служби зайнятості залишається 180 осіб, у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 37 осіб більше. Статус безробітного на кінець звітного періоду мали 136 осіб.

Станом на 01.10.2019р. залишилось актуальними 26 вакансії, на одне вільне робоче місце претендували 7 осіб з числа незайнятих громадян, котрі перебували на обліку. Мають попит професії легкої промисловості – швачки, сфери обслуговування – продавці, касири торгівельних залів, кухарі, офіціанти, бармени. Бажаними залишаються водії автотранспортних засобів категорії «С», «Е», «D», електрогазозварники.

В умовах збільшення кількості вільних робочих місць (вакантних посад) приділялась велика увага підвищенню рівня якості обслуговування тимчасово незайнятих громадян, забезпеченню результативності активних заходів політики зайнятості.

Для надання соціальних послуг службою зайнятості здійснені такі заходи:

-за сприянням служби зайнятості упродовж січня-вересня 2019 року працевлаштовано 949 осіб, що на 222 особи менше ніж у від

повідному періоді торік. Завдання Програми зайнятості виконано на 70%. Упродовж січня-вересня 2019 року 4 особи з числа безробітних отримала одноразову допомогу з безробіття та започаткували власну справу.

Упродовж звітного періоду проходили профнавчання 194 особи, що на 44 особи менше ніж у відповідному періоді торік. (Завдання Програми зайнятості виконано на 69,3%). Професійне навчання безробітних першочергово здійснювалось на замовлення працедавців. Окрім цього організовувалося підвищення кваліфікації безробітних, в т.ч. шляхом стажування на робочому місці.

До виконання громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру залучено 82 особи, що на 56 осіб менше ніж торік (завдання Програми виконано на 86,3%,) Фінансування цих робіт здійснювалося за рахунок коштів роботодавців, а також на паритетних засадах Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості та сільські ради району

Служба зайнятості у світлі сьогоднішньої фінансово-економічної ситуації ретельно стежить за змінами, які відбуваються на ринку праці Дрогобиччини та провадить розгорнуту інформаційно-роз’яснювальну роботу з працедавцями. Упродовж січня-вересня 2019 року для працедавців проведено 29 семінарів, 7 робочих зустрічей в ОТГ, 2 виїзні акції щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, 4 дня кар’єри, 12 презентацій роботодавця, 4 «круглі столи» для роботодавців, 3 Дні відкритих дверей центру зайнятості, 14 міні та одна ярмарка вакансій, 6 професіографічних екскурсій.

Основною метою їх проведення було обговорення проблем працевлаштування учасників АТО, осіб з обмеженими фізичними можливостями, служба за контрактом, провадження соціально відповідального бізнесу й створення соціально привабливих робочих місць загалом.

Для тимчасово незайнятих громадян, котрі зверталися до державної служби зайнятості організовувалися постійно діючі інформаційні семінари із загальних питань зайнятості, щомісячно проводились семінари на такі теми, як: “Молодь на ринку праці”, «Орієнтація на службу у збройних силах України», “Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч. ЦПТО”, “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці”, для осіб, котрі виявили бажання започаткувати власну Семінари з техніки пошуку роботи спрямовані на адаптацію до вимог ринку праці провадяться за наступними темами: “Використання джерел інформації про вакансії”, “Підготовка резюме”, “Співбесіда з роботодавцем”.

Приділяється значна увага питанням професійної орієнтації. Так, упродовж 9 місяців 2019 року профорієнтаційними послугами охоплено 3160 осіб, мешканців району, в т.ч. 559 осіб з числа безробітних, яким надано 3019 послуг. Надано 1087 профорієнтаційні послуги учням загальноосвітніх шкіл. Проведено 20 профорієнтаційних уроків, 5 професіографічних екскурсій, 3 ярмарки професій, 1 день відкритих дверей центру зайнятості, 3 інтерактивні заходи для молоді, 3 виїзні профорієнтаційні заходи для молоді.

З початку року Дрогобицьким МРЦЗ надавались послуги 46 особам з інвалідністю зі статусом безробітного. З яких усім надані профінформаційні та профконсультаційні послуги, проходили професійне навчання – 11 осіб, працевлаштовано - 14 осіб, з них шляхом отриманням одноразової виплати для започаткування власної справи – 2 особи. Залишилось у статусі безробітного на 01.10.2019 року - 12 осіб з інвалідністю. Для вирішення питань соціального захисту інвалідів, їх професійної реабілітації та сприяння зайнятості упродовж 2019 року проводились круглі столи, ярмарки вакансій, Дні відкритих дверей центру зайнятості, надавались профорієнтаційні та профконсультаційні послуги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua