Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » День відкритих дверей в центрі зайнятості

День відкритих дверей в центрі зайнятості

Автор: admin1 от 22-03-2019, 16:42
 (голосів: 0)

День відкритих дверей в центрі зайнятостіЯк знайти свій професійний шлях у житті,  який дасть змогу розкрити потенціал, зайняти місце на ринку праці та досягнути вершин професійної майстерності? Це питання стає перед молодими людьми, коли приходить час обирати майбутню професію.  
21 березня спеціалістами активної підтримки безробітних проведено  День відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу Дрогобицької гімназії. На початку  заходу заступник начальника відділу активної підтримки розповіла школярам про те, як служба зайнятості допомагає громадянам у пошуку роботи, ознайомила з роботою центру зайнятості, важливістю та проблемою професійного самовизначення.  Основним завданням було сформувати в учнів реальний погляд на вибір професії. Діти могли дізнатись про класифікацію професій, професії які зникають та професії майбутнього. Крім цього учасники заходу переглянути анімаційні профорієнтаційні відеоролики та ознайомилися з можливістю проходження тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри. Кожен був зареєстрований на Платформі консультаційна мережа «Моя професія» та отримав код для проходження профорієнтаційного тестування. Після проходження тестів молодь зможе отримати поради та рекомендації фахівця центру зайнятості  щодо вибору професії.
Адже якщо професійний вибір зроблено вірно, - це допоможе не тільки отримати бажану професійну освіту, але й працевлаштуватися після закінчення навчального закладу за набутою спеціальністю. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua