Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Ви прагнете успішності - навчайтеся

Ви прагнете успішності - навчайтеся

Автор: admin1 от 22-03-2019, 16:25
 (голосів: 0)

Ви прагнете успішності - навчайтесяФахівцями Дрогобицького МРЦЗ  організовується професійне навчання майбутніх підприємців, яке проходить на базі Львівського ЦПТО ДСЗ. Ці короткотермінові курси цільового призначення є проміжним етапом на шляху до працевлаштування.

Особи, котрі мають намір започаткувати власну справу, проходять навчання за напрямом «Основи підприємницької діяльності». Досвідчені викладачі допомагають майбутнім підприємцям у стислі терміни отримати знання з організації підприємницької діяльності, роз’яснюють особливості маркетингу та менеджменту, аналізують перспективи розвитку тієї чи іншої галузі економіки.

Нещодавно до когорти успішних підприємців приєдналася Іванна Саламіна, котра звернулася в центр зайнятості як член  малозабезпеченої сім’ї, отримала інформацію про можливість допомоги у започаткуванні власної справи та  участі у  проекті «Рука допомоги».  В результаті такої роботи  вона зреалізувала свої підприємницькі ініціативи. Учасниця проекту «Рука допомоги» відкрила масажний центр «ІVA», де надає різні види масажу, проводить лікувальну гімнастику тощо.

Ми впевнені, що отримані знання під час навчання допомогли стати  незалежною, успішною і при цьому займатися улюбленою справою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua