Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Робоча зустріч з представником ПАТ»Укрзалізниці»

Робоча зустріч з представником ПАТ»Укрзалізниці»

Автор: admin2 от 15-02-2019, 15:46
 (голосів: 0)

Робоча зустріч з представником ПАТ»Укрзалізниці»Днями у приміщенні Дрогобицького міськрайонного о центру зайнятості відбулася робоча зустріч заступника директора ЦЗ Галини Петречко,  начальників відділів центру з представником кадрової служби ВП "РЕМОНТНЕ ВАГОННЕ ДЕПО ДРОГОБИЧ" РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" Анною Вовк.
Під час зустрічі сторони обговорили низку питань, які часто виникають у на підприємстві  та труднощі при пошуку працівників, перелічили шляхи вирішення кадрових проблем за сприянням служби зайнятості. Нині на підприємстві існує гостра потреба у кваліфікованих кадрах, тому особлива увага була приділена навчанню. Зокрема, представнику працедавця запропонували професійну підготовку, перепідготовку за професією «електрогазозварник» в Львівському ЦПТО. 
Наприкінці зустрічі сторонам вдалося домовитися та скласти план  про подальшу співпрацю держустанови та ВП "РЕМОНТНЕ ВАГОННЕ ДЕПО ДРОГОБИЧ" РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" щодо забезпечення та підготовки персоналу з урахуванням сучасних і перспективних потреб підприємства на 1-е півріччя.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua