Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Триває реалізація проекту "Рука допомоги"

Триває реалізація проекту "Рука допомоги"

Автор: admin2 от 29-01-2018, 17:38
 (голосів: 0)

Триває реалізація проекту "Рука допомоги"На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1154 « Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб » Дрогобицькою міськрайонною філією ЛОЦЗ постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, в тому числі, із залученням засобів масової інформації щодо реалізації пілотного проекту.

Управління праці та соціального захисту населення м.Дрогобича та Дрогобицької райдержадміністрації приймає заяви від непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей та внутрішньопереміщених осіб, які бажають взяти участь у пілотному проекті. Відповідні списки бажаючих надсилаються в центр зайнятості для подальшої роботи з цими особами. Фахівці центру проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед безробітних, де на групових та індивідувальних семінарах їх інформують щодо пілотного проекту «Рука допомоги» .

Всім особам, які подали заяви щодо отримання фінансової допомоги для започаткування підприємницької діяльності, були надані консультації з питань провадження підприємницької діяльності, зокрема написання бізнес –плану.

Відтак, упродовж липня-грудня 2017 скористались нагодою отримати безвідсоткову фінансову допомогу двоє мешканців міста Дрогобича, які мали статус безробітних та перебували на обліку в центрі зайнятості. Вони самореалізували себе у сфері надання послуг, а саме: надання перукарських послуг та організація салону краси.

24.01.2018 відбулася Комісія з реалізації у Львівській області пілотного проекту «Рука допомоги», де було погоджено бізнес-план ще однієї учасниці програми, яка будучи підприємцем і маючи статус малозабезпеченої отримала також безвідсоткову допомогу для організації косметологічного салону .

На даний час триває процес написання бізнес-планів у двох мешканців району з числа малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, один з яких є учасником АТО . Свої бізнес-ідеї вони реалізують у сферах : «Організація звукозапису» та «Ведення сільського господарства. Вирощування птиці»

 

Директор Дрогобицької міськрайонної філії ЛОЦЗ Б.Волошин

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua