Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Презентація роботодавця: не варто нехтувати можливістю працевлаштування !

Презентація роботодавця: не варто нехтувати можливістю працевлаштування !

Автор: admin2 от 13-09-2017, 11:08
 (голосів: 0)

Презентація роботодавця: не варто нехтувати можливістю працевлаштування !Днями у приміщенні Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок роботодавця мережі магазинів «Джміль» ТзОВ «СОТИ». Заступник директора з підбору персоналу Олена Кухтій презентувала роботу підприємства та повідомила про наявність вільних робочих місць для касира торговельного залу, продавця продовольчих товарів, приймальника товарів тощо.
У заході взяли участь
начальник відділу взаємодії з роботодавцями Марія Суховерська, провідний фахівець сприяння зайнятості Ольга Ткачів та понад два десятки безробітних мешканців. Презентуючи діяльність та спеціалізацію, Олена Михайлівна торкнулася історії створення мережі магазині, зазначила чисельність штату, охарактеризувала умови праці, а також детально зупинилися на кожній із запропонованих вакансій.
Під час заходу виникало чимало запитань щодо вимог до персоналу, конкретних обов’язків, графіка роботи, преміальних виплат, складових соціального пакету тощо. Зацікавленим особам запропонували відвідати магазин на вул. Грушевського, щоб безпосередньо на робочому місці з’ясувати окремі деталі.
Відтак двоє безробітних узгодили дату та час візиту. Треба сподіватися, що результати заходу не забаряться, і вже невдовзі безробітні знайдуть свого працедавця.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua