Співпраця з соціальним партнером

Автор: admin2 от 28-02-2017, 09:32
 (голосів: 0)

Управління пенсійного фонду України в місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі, Бориславі та Трускавці припинені та з 1 квітня 2016 року утворено нове, що має назву Дрогобицьке об’єднане управління пенсійного фонду України у Львівській області. Але пенсіонерам, жителям цих населених пунктів, працюючим не потрібно хвилюватися щодо виникнення якихось незручностей у зв’язку з об’єднанням управлінь Пенсійного фонду, бо відділи управління і надалі працюють за тими ж адресами у Бориславі, Трускавці та Стебнику.

На сьогоднішній день в управлінні пенсійного фонду працює 130 штатних працівників, котрі обслуговують наш чималий регіон (станом на 1 січня 2017 року населення пенсійного віку міст Дрогобича, Трускавця, Стебника, Борислава та сіл району становить більше 60 тисяч осіб).

Подання документів для призначення пенсій дещо спрощено та полегшено роботою Єдиного вікна, де здійснюється прийом, реєстрація та передача документів спеціалістам.

Нині пенсійний фонд України працює над створенням інституційних компонентів функціонування накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування, необхідних для запровадження другого рівня пенсійної системи. Ця система буде запроваджена після досягнення бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду.

Про цю та іншу роботу пенсійного фонду розповіла начальник управління Яневич Любов Андріївна під час відвідування директору Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдану Васильовичу Волошину. А ще йшлося про порядок надання органами ПФУ послуг в електронному вигляді, можливостей Веб-порталу та порядку реєстрації користувачів. Особливу увагу надано механізму зарахування страхового стажу для осіб, котрі перебували на обліку в центрі зайнятості як безробітні.

О.Ткачів – провідний фахівець з

питань зайнятості відділу взаємодії з

роботодавцями Дрогобицького МРЦЗ

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua