Співпраця з роботодавцями

Автор: admin2 от 23-02-2017, 11:51
 (голосів: 0)

21 лютого 2017 року директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Васильович Волошин відвідав одну із таких важливих і потрібних організацій нашого регіону – Філію «Дрогобицький райавтодор ДП Львівоблавтодор», головна спеціалізація якої - будівництво, ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, забезпечення безпечного та безперебійного руху автомобільного транспорту на автомобільних дорогах незалежно від пори року та погодних умов.

Основним завданням дорожників є забезпечення належних умов учасникам дорожнього руху з точки зору безпеки, комфортності, естетики, прокладання та надійний ремонт поверхонь дорожнього полотна, яке витримувало б будь-які навантаження, було б зносостійким та морозостійким, гарантувало б багаторічну службу навіть у складних кліматичних умовах.

А поставленого завдання можливо досягнути лише завдяки кваліфікованим робітникам, новітнім технологіям та сучасному обладнанню. Керівник організації Грибанов Сергій Петрович докладає всіх зусиль для технічного забезпечення, своєчасного та безперебійного фінансування, підвищення кваліфікації працівників.

Гарантією успіху є не тільки наявна сучасна техніка та обладнання, але й кадровий потенціал. На підприємстві сьогодні працює 75 осіб (керівний склад, професіонали та фахівці).

У підборі кадрів для філії Дрогобицький райавтодор немало сприяє Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості. Тісна співпраця налагоджена давно, адже організація заснована ще у 2002 році. Підбір претендентів на вакансії, організація робіт тимчасового характеру, участь представників організації у заходах, що проводяться центром зайнятості – це наша постійна співпраця, що постійно удосконалюється і, надіємось, є взаємовигідною та подальшою.

О.Ткачів – провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дрогобицького МРЦЗ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua