Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Центр зайнятості налагоджує співпрацю з підприємцями району

Центр зайнятості налагоджує співпрацю з підприємцями району

Автор: admin1 от 16-02-2017, 17:00
 (голосів: 0)

Центр зайнятості налагоджує співпрацю з підприємцями районуДнями директор  Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості  Богдан Волошин відвідав Компанію I-Car Service в селі Унятичі, де відбулася зустріч з керівником Василем Чепеляком. Господар із задоволенням провів представника центру зайнятості  виробничими площами, де він  мав змогу оглянути сучасне швейне обладнання, роздивитись робочі місця як для ручного так і для автоматизованого розкрою матеріалу, поспілкуватись з працівниками. В Унятичах діє автомобільний сервіс який оснащений професійним обладнанням. На СТО присутні автомобільні підйомники з підйомністю до чотирьох тон, що дозволяє обслуговувати навіть довгі бази бусів (Sprinter, Crafter). Також СТО I-Car Service оснащений люфт-детектором, що дозволяє майстрам виявити будь-які проблеми із ходовою частиною автомобіля, також є токарні станки та прес, що дозволяє розширити спектр робіт з ремонту автомобіля. Спец обладнання для геометрії коліс, дозволяє за допомогою комп’ютерної точності виставити розвал-сходження коліс якнайкраще. Під час спілкування Богдан Васильович нагадав очільнику фірми, що набувати практичних знань майбутні працівники можуть шляхом навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за рахунок державних коштів. Окрім того, обговорили ситуацію на ринку праці, зміни до норм чинного законодавства про зайнятість, окремо зупинилися на питаннях працевлаштування неконкурентоспроможних краян. Продовжуючи співбесіду зосередив увагу Василя Чепеляка на впровадженні інноваційних підходів у роботі центрів зайнятості , зокрема, створення та використання відеорезюме, відеовакансій і проведення он-лайн співбесід претендентів з представниками підприємств. На даний час на вищезгадане підприємство шукає кваліфікованих швачок для пошиття автомобільних чохлів та автоаксесуарів. Доставка на робоче місце службовим транспортом, соціальний пакет, заробітна плата від 6000 грн., тому обговорили методи пошуку працівника.

Ми звичайно радіємо з цього приводу, адже створення нових робочих місць сприятиме зростанню зайнятості населення, обов’язково дасть поштовх до покращення економічної ситуації в місті, слугуватиме позитивним сигналом для залучення нових інвестицій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua