Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Співпраця Дрогобицького центру зайнятості та коледжу нафти і газу

Співпраця Дрогобицького центру зайнятості та коледжу нафти і газу

Автор: admin1 от 15-02-2017, 09:23
 (голосів: 1)

Співпраця Дрогобицького центру зайнятості та коледжу нафти і газуДнями, відбулася робоча зустріч директора Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдана Волошина з директором  ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» Мироном Баб’яком. Під час зустрічі обговорено питання подальшої співпраці.  Також вони обговорили ситуацію на ринку праці, зміни до норм чинного законодавства про зайнятість, окремо зупинилися на питаннях працевлаштування неконкурентоспроможних краян. Було зосереджено увагу Мирона Михайловича на впровадженні інноваційних підходів у роботі Дрогобицького МРЦЗ, зокрема, створення та використання відеорезюме, відеовакансій і проведення он-лайн співбесід претендентів з представниками підприємств. Демонструючи презентацію свого закладу Мирон Баб’як розповів, що Дрогобицький коледж нафти і газу – це державний вищий навчальний заклад, випускниками якого за 70 років вже стало більше 25 тисяч фахівців, які своїм професіоналізмом підтвердили високу якість навчання у коледжі. Кожна молода людина має шанс для реалізації своїх здібностей і мрій. Саме таку можливість дає навчання в нашому закладі, наголосив директор. Тут згуртувався авторитетний, професійний колектив однодумців, які дбають про підготовку висококваліфікованих спеціалістів, виховують у молодого покоління любов до обраної професії. Коледж здійснює підготовку кваліфікованих спеціалістів розслідування, експлуатація, обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових родовищ, переробка нафти і газу, електроенергетика, метрологія, економіка, фінанси, менеджмент тощо.  

Нині у коледжі на денному та заочному відділеннях навчається понад 1600 студентів. Щороку технікум поповнюється 360 студентами.

У навчальному закладі працює 99 висококваліфікованих викладачів, 46 із них – із вищою категорією, сім викладачів-методистів, 3 аспіранти, 4 кандидати наук.

Коледж працює у комплексі з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, університетом “Київська політехніка” та Дніпропетровським хіміко-технологічним університетом.. На базі коледжу відкрито навчально-консультаційний пункт Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут випускники, не полишаючи стін рідного закладу, продовжують навчання у ВНЗ IV рівня акредитації здобувають вищу освіту. Кращі випускники зараховуються в університети за скороченим терміном навчання.Підготовка фахівців здійснюється на базі основної і повної середньої освіти на денній, заочній і екстерній формах навчання.

Основу матеріальної бази коледжу становлять: сучасні комп'ютерні  класи, об‘єднані у локальну мережу, інтегровану у всесвітню мережу Internet;бібліотека, укомплектована необхідною для проведення навчальних занять та виховних заходів літературою та обладнана комп‘ютерною технікою,  що  дозволяє  опрацьовувати електронні версії навчально-методичних посібників та використовувати матеріали викладені у глобальній мережі;гуртожиток для іногородніх студентів; спортивні та тренажерні зали для занять спортом та ведення активного способу життя; слюсарна, механічна, електромонтажна майстерні та шістнадцяти лабораторій, у яких здійснюється практичне навчання студентів;навчальний полігоні бурового та нафтопромислового обладнання змонтовано модель бурової вежі, зібрано устаткування, яке використовується в процесі буріння, видобування, транспорту нафти і газу;студентське кафе, орієнтоване на швидке обслуговування студентів; 2 автобуси для проведення екскурсій та виробничих практик студентів, придбані за кошти меценатів нафтової промисловості (колишніх випускників коледжу).  

Учасники зустрічі залишилися задоволеними тісною співпрацею. Вирішили і надалі продовжити спілкування щодо можливості навчання учнів за професією затребованою на ринку праці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua