Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Спробуй визначити, що тобі більше до вподоби

Спробуй визначити, що тобі більше до вподоби

Автор: admin1 от 13-02-2017, 16:54
 (голосів: 0)

Спробуй визначити, що тобі більше до вподобиТи можеш і любиш багато спілкуватися з людьми, зберігаєш при цьому витримку, доброзичливість, прагнеш допомогти - можливо варто задуматися про професії лікаря, психолога, вчителя, бібліотекаря, міліціонера, юриста та інших спеціальностях, які передбачають співпрацю з людьми.

Тобі цікаві закони природи, ти легко переносиш складні погодні умови - можливо слід задуматися про професії геолога, географа, лісника, агронома, мікробіолога, ветеринара, тощо.

Тебе завжди цікавила техніка – можна задуматися над професіями інженера, водія, токаря, швачки. Перелік професій для людей з схильністю до техніки складно перерахувати, оскільки сучасна техніка різноманітна і цікава настільки, що кожна людина, котра бачить у технічних системах більше змісту, ніж наприклад у бактеріях та мікробах, може знайти свою нішу.

Якщо ти маєш потребу у розвитку художнього смаку - тоді Тобі ближчі професії сфери мистецтва. Схильність до творчості виявляється в основному ще у дитинстві, але для того, щоб стати модельєром, дизайнером, режисером, реставратором чи артистом, потрібно довго і наполегливо навчатися. Така праця потребує самовіддачі.

Можливо тебе цікавлять цифри - тоді варто уявити себе бухгалтером, програмістом, економістом  тощо і вибрати справу до душі.

У будь-якому разі, намагайтеся визначити майбутню професію до закінчення школи, тоді випускний шкільний вечір дійсно стане перехідним етапом у майбутнє цікаве життя.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua