Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Роль приватних агенцій зайнятості у забезпеченні легального працевлаштування за кордоном

Роль приватних агенцій зайнятості у забезпеченні легального працевлаштування за кордоном

Автор: admin1 от 13-02-2017, 16:42
 (голосів: 0)

Роль приватних агенцій зайнятості у забезпеченні легального працевлаштування за кордоном8 лютого за ініціативою Державної служби зайнятості (Централь-ного апарату) та ТОВ «Віза Стафф Інтернешенал» на базі Інституту було проведено симпозіум «Роль приватних агенцій зайнятості у забезпеченні легального працевлаштування за кордоном».

Відкриваючи симпозіум, в.о. Голови державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, зазначив: «Приватні агенції зайнятості перш за все мають думати про українців».

Також участь у симпозіуму взяли: Голова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Олексій Мірошниченко, заступник Голови державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко, Голова державної служби України з питань праці Роман Чернега, директор департаменту ринку праці та зайнятості  Мінсоцполітики Сергій Кікіна, роботодавців та понад 80 найбільших посередників на ринку праці. Участь взяли і керівники підприємств Дрогобиччини, а саме Володимир Савчак ТзОВ "ДК «Прогрес" та Лідія Мельничук МКП "Конкурент".

Учасники заходу мали змогу вислухати різні точки зору ( представників органів державної  влади, бізнесу, громадських організацій), щодо проблем працевлаштування наших громадян за кордоном. Усі присутні одностайно наголошували на необхідності вдосконалювати нормативно-правове регулювання з цих питань. Під час Симпозіуму було наголошено про те, що багато наших співвітчизників дійсно зіштовхуються із сумнівними посередниками на ринку праці, які відправляють працювати людей по туристичних візах і нікому немає ніякого діла, як буде там людина працювати, в яких умовах.

У ході Симпозіуму були оприлюднені результати соціологічного дослідження – «Настрої серед українців-заробітчан». За цими даними, серед опитаних, які працювали закордоном протягом останніх 5 років, 36% були на заробітках у Польщі, 25% - що були на заробітках в Росії. По 5% працювали у Чехії та Німеччині, 3% - в Італії. Серед проблем, з якими найчастіше стикалися респонденти під час роботи за кордоном, відзначають порушення їх трудових прав, мовний бар’єр та відчуття другосортності.

Майже всі експерти у своїх виступах зазначали, що тільки спільними зусиллями громадських, державних організацій, представників бізнесу можна запобігти таким ганебним явищам, як введення в оману українців під час пошуку ними роботи за кордоном та пропозиції працювати нелегально без страхового та соціального захисту.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua