Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На нараді у райдержадміністрації йшлося про приведення до вимог чинного законодавства розміру орендної плати за землю

На нараді у райдержадміністрації йшлося про приведення до вимог чинного законодавства розміру орендної плати за землю

Автор: admin2 от 29-07-2016, 11:14
 (голосів: 0)

На нараді у райдержадміністрації йшлося про приведення до вимог чинного законодавства розміру орендної плати за землюПід час робочої наради, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, розглядалося питання нормативно-грошової оцінки орендованої земельної ділянки Солецького кар'єру глиносировини на території Болехівської сільської ради (за межами населеного пункту).

Зазначалося, що на сьогодні обчислення розміру орендної плати здійснюється на підставі нормативно-грошової оцінки, проведеної у 2005 році. Тому на нараді йшлося про приведення оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів, до вимог ч.2 ст.18 Закону України “Про оцінку земель”. На виконання цього закону відповідні листи щодо переукладення договорів оренди скеровані чотирьом підприємцям, які сплачують оренду плату менше 3%.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua