Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сьогодні у Дрогобичі зустрічають нащадків українських емігрантів з Австралії

Сьогодні у Дрогобичі зустрічають нащадків українських емігрантів з Австралії

Автор: admin2 от 12-07-2016, 15:51
 (голосів: 0)

Сьогодні у Дрогобичі зустрічають нащадків українських емігрантів з Австралії«Це – традиційний приїзд внуків і правнуків емігрантів з Франкового краю – колишніх випускників гімназії «Рідна школа», – повідомив голова Дрогобицької філії Товариства зв’язків з українцями за кордоном «Україна – Світ» Тимофій Бордуляк. – Цього разу до Дрогобича прибуває 45 осіб».
Вони відвідають Дрогобицьку школу №1 ім. І. Франка, де на їхню честь зорганізовані урочистості, побувають в класах, у яких навчались їхні предки, шкільному музеї. Гості з Австралії відвідають рідне село Івана Франка Нагуєвичі.
Нагадаємо, Дрогобицька ЗОШ № 1 ім. І. Франка уже багато років співпрацює із Братською Рідною школою ім. Святого Андрія у Сіднеї. Саме навколо цієї недільноїСьогодні у Дрогобичі зустрічають нащадків українських емігрантів з Австралії школи в Австралії гуртується українська спільнота. Започаткувала культурну співпрацю між школами Дрогобича та Сіднею колишня дрогобичанка, випускниця Дрогобицької гімназії Елеонора Барчинська. У 2013 році чисельна делегація українців з Сіднею вже відвідувала Дрогобиччину.

За матеріалами журналіста І.Тихого

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua