Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Українські та німецькі підприємці налагоджують співпрацю

Українські та німецькі підприємці налагоджують співпрацю

Автор: admin1 от 10-06-2016, 14:01
 (голосів: 0)

Українські та німецькі підприємці налагоджують співпрацюПро налагодження співпраці у рамках Програми Федерального міністерства економіки та енергетики з перепідготовки управлінських кадрів "Fit for Partnership with Germany”, зокрема залучення до участі у ній якомога більше учасників зі Львівщини, йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із представниками цієї Програми у п’ятницю, 10 червня.
Олег Синютка перш за все наголосив на важливості Програми для управлінських кадрів Львівщини та проектах, реалізація яких має великий успіх на території області. 
"Ця програма дає можливість нашим підприємцям отримати вагомий досвід від стажування у Німеччині. А це особливо важливо на сьогодні, коли Україна прагне відповідати стандартам ЄС, - зазначив голова ЛОДА. - Також дуже важливо налагодити тісні партнерські стосунки між Україною та Німеччиною. Особливо цінними стануть для нас ваші знання та досвід, оскільки ми зацікавлені у доступі до відкритого ринку ЄС. І їх зможемо отримати саме завдяки реалізації вашої програми".
Зі свого боку заступник керівника відділу ЕВ6 – програма ЄС Twinning Уте Лойпольд подякувала за зусилля щодо налагодження співпраці між країнами, особливо щодо втілення програми в Україні. Відзначила і важливу роль партнерської платформи Львова у проекті і загалом важливість нашої країни як партнера Німеччини. Розповіла і про створення самостійної німецько-української торгової палати в Києві з метою підтримки німецьких підприємців в Україні та українських, які шукають вихід, зокрема на німецькі ринки. 
А керівник Програми Федерального міністерства економіки та енергетики з перепідготовки управлінських кадрів "Fit for Partnership with Germany" Раймут Дюрінг наголосив, що з українського боку програму поповнили добре підготовані та вмотивовані кадри зі Львівщини. А це 55 осіб, які тепер зможуть підвищити рівень українського підприємництва.
Сторони зустрічі обговорили і можливість організації зустрічі усіх, зокрема й українських, випускників програми та розширення кількості її учасників програми, зокрема зі Львівщини. А Олег Синютка висловив зацікавленість у залученні кількох випускників на певний період попрацювати у ЛОДА.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua