Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Мобільний соціальний офіс активізує свою роботу

Мобільний соціальний офіс активізує свою роботу

Автор: admin1 от 26-05-2016, 15:38
 (голосів: 0)

Мобільний соціальний офіс активізує свою роботуЗ ініціативи Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) активізовано роботу виїзного «Мобільного соціального офісу». Так в с. Уличне  фахівцями соціальних служб проведено прийом громадян і надано консультації та індивідуальні роз’яснення  з актуальних питань щодо   порядку призначення субсидій і оформлення необхідних документів, про переплати на особових рахунках, про порядок  виплат пенсій працюючим пенсіонерам, призначення пільгових пенсій,  а також про взяття на облік та обслуговування у різних відділеннях територіального центру.

У роботі «Мобільного соціального офісу» взяли  участь начальник відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА  Леся Гармич, головний спеціаліст відділення пенсійного забезпечення управління пенсійного фонду України у м. Дрогобичі та Дрогобицькому Мобільний соціальний офіс активізує свою роботурайоні Оксана Маковецька та завідувачі відділенням соціальної допомоги  вдома Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталя Дем’яновська та Ольга Литвин.

Мешканці с. Уличне чисельно прийшли та взяли активну участь у роботі офісу, за що дякуємо працівникам сільської ради, а особливо сільському голові Святославу Стефанківу. Він зумів донести до односельчан, що такі виїзди  спрямовані на покращення та оперативне вирішення проблем громадян у соціальній сфері.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua