Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Змагання "Крізь вогонь та воду" зібрали близько 200 учасників

Змагання "Крізь вогонь та воду" зібрали близько 200 учасників

Автор: admin2 от 23-05-2016, 17:09
 (голосів: 0)

Змагання "Крізь вогонь та воду" зібрали близько 200 учасниківЦими вихідними у Львові відбулися військово-спортивні змагання зі системи воєнізованих ігор молоді "Крізь вогонь та воду". Участь у них взяли близько 200 учасників. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

"Захід організували, аби сприяти військово-патріотичному вихованню дітей та молоді Львівщини, - наголосив начальник служби у справах дітей ЛОДА. - Також аби готувати юнаків до служби в армії, заохочувати до вивчення шкільного предмету "Захист Вітчизни" і з метою профілактики дитячої бездоглядності і злочинності".

За словами Володимира Лиса,  відповідно до правил змагань команда у складі 5 бійців долала смугу перешкод та потрапляла на територію військової бази умовного противника. Зокрема мала потрапити на склад боєприпасів та зайняти позиції для стрільби зі снайперських гвинтівок, автоматів, кулемета, гранатомета та базуки. На місці відповідно знешкоджувала головні об’єкти і вогневі точки. Кожен учасник команди виконував певну роль, про яку командир попередив заздалегідь.

Чемпіонами 2016 стала команда СЗШ №20 м. Львова. Великий перехідний кубок переможці отримали від  учасника АТО, бійця 24 механізованої бригади Магаля Максима.

Зазначимо, змагання орагнізували ЛОГО Асоціація Сіндокан, ВМО "СВІМ" за підтримки Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua