Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У четвер стартує головна аграрна подія року – міжнародний форум AGROPORT West 2016

У четвер стартує головна аграрна подія року – міжнародний форум AGROPORT West 2016

Автор: admin2 от 23-05-2016, 14:52
 (голосів: 0)

У четвер стартує головна аграрна подія року – міжнародний форум AGROPORT West 2016З  26 по 28 травня 2016 року у Львові відбуватиметься один з найбільших галузевих заходів Східної Європи – Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West 2016. В рамках форуму пройде 19 програмних заходів, участь у ньому візьмуть понад 150 компаній.

 Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

"Головна мета форуму – дати нові професійні знання та створити нові бізнес можливості для українських, а, зокрема, західноукраїнських фермерів та виробників агропродукції, - зазначила Наталія Хмиз. -  Безпосередню увагу приділимо найбільш перспективним напрямкам місцевого агробізнесу, таким, як тваринництво, овочівництво, лісництво, вирощування органічної продукції, а також іншим актуальним питанням".

У заходах з приводу урочистого відкриття форуму з розвитку фермерства AGROPORT West 2016 візьмуть участь міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Також в рамках AGROPORT West 2016 – вперше в історії форуму AGROPORT – відбудеться II Національний конкурс шеф-кухарів "День національної кухні".  Загалом у ньому візьмуть участь понад 100 шеф-кухарів з різних куточків України. Для приготування конкурсних страв використовуватиметься вітчизняна фермерська продукція.

Варто зазначити, один з найбільших галузевих заходів Східної Європи, AGROPORT 2016 проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації та під егідою Організації Об’єднаних Націй в рамках оголошеного ООН року зернобобових.

Представники засобів масової інформації запрошуються до акредитації та зможуть вільно відвідувати всі заходи першого етапу Міжнародного форуму з розвитку фермерства AGROPORT 2016 - AGROPORT West. Попередня акредитація відкрита з 23 травня по 25 травня 2016 року до 18:00 год.

Реєстрація ЗМІ та видача прес-пакетів проводитиметься  26 травня з 08:00 до 09:00 на реєстраційній стійці №2 на другому поверсі Міжнародного аеропорту "Львів" (за адресою вулиця Любінська, 168).

Урочисте відкриття Міжнародного форуму з розвитку фермерства AGROPORT West 2016 розпочнеться о 09:00. Початок програмних заходів форуму – о 09:30.

Прес-конференція з учасниками урочистого відкриття форуму відбудеться о 10:00  год. 

Детальніше ознайомитися з програмою форуму, а також додаткову інформацію стосовно трансферу до аеропорту  буде розміщено на сайті agroport.ua

З питань акредитації  та отримання додаткової інформації звертайтеся до прес-служби AGROPORT West 2016. Контактна особа:  Анна Стеценко, (067) 403- 17 -69, a.stetsenko@pr-service.com.ua

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua