Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В ЛОДА розробили онлайн мапу об’єктів, що будуватимуть за бюджетні кошти

В ЛОДА розробили онлайн мапу об’єктів, що будуватимуть за бюджетні кошти

Автор: admin2 от 19-05-2016, 09:30
 (голосів: 0)

В ЛОДА розробили онлайн мапу об’єктів, що будуватимуть за бюджетні коштиУ Львівській ОДА розробили інтерактивну он-лайн мапу "Будівництво за рахунок бюджетних джерел у 2016 році".

Як повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА, заповнювати мапу розпочали з даних по проектах та програмах, які фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та "Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2016 р".

На карті можна побачити короткий опис об`єкту та суми фінансування з усіх джерел, а в подальшому – всі результати моніторингу реалізації проектів, включаючи фотозвіт та інші корисні дані, які характеризують проект.

Продовжити заповнення мапи планується проектами, що фінансуватимуться за рахунок коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних громад та "Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки". 

Перейти на мапу можна за посиланням: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1UpAHjEN8Cei0Qxr3wC5qyDdAhO8

Всі побажання та зауваження можна скерувати на поштову скриньку analyz.loda@gmail.com або на сторінку департаменту (Департамент економічної політики Львівської ОДА) в соціальній мережі Facebook.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua