Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Виробникам сільськогосподарської продукції розкажуть, як вийти на ринки Німеччини

Виробникам сільськогосподарської продукції розкажуть, як вийти на ринки Німеччини

Автор: admin2 от 22-04-2016, 14:54
 (голосів: 0)

Виробникам сільськогосподарської продукції розкажуть, як вийти на ринки НімеччиниУпродовж  26-27 квітня у Львові триватиме семінар на тему: "Україна-Німеччина, нові економічні реалії", який спрямований на розвиток та поширення німецько-українських економічних відносин та виведення українських виробників на споживчий ринок Німеччини.

Організатори семінару – департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та українсько-німецьке економічне об'єднання "DUWA" запрошують до участі у ньому виробників сільськогосподарської продукції та продуктів харчування.

"Цей захід дуже цікавий, - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз. - Адже у семінарі з німецької сторони візьмуть участь фахівці державного управління, митного та корпоративного права, представники ділових кіл міста Гамбург. Відповідно наші виробники зможуть отримати багато корисної інформації".

Місце проведення семінару: м. Львів, вул. Яна Матейка, 6, готель "Дністер", "лоббі" конференц-зал, 1 пов.

Реєстрація учасників обов’язкова, прохання підтвердити участь до 25 квітня 2016 року за тел. 235-56-23 або на електронну адресу vhp_lviv@ukr.net із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника, посади та контактного телефону.

Участь у заході безкоштовна.

З програмою заходу можна ознайомитися тут.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua