Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Асоціація сільських, селищних рад району розглянула актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування

Асоціація сільських, селищних рад району розглянула актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування

Автор: admin2 от 21-04-2016, 15:13
 (голосів: 0)

Асоціація сільських, селищних рад району розглянула актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядуванняСьогодні, 21 квітня відбулося чергове засідання Асоціації сільських, селищних рад району. У засіданні взяли участь перший заступник та заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко та Іван Мізерник, заступник голови районної ради Володимир Стецівка. До порядку денного засідання, окрім організаційних питань роботи Асоціації було внесено питання, які є актуальними для органів місцевого самоврядування та громад району.

Про ситуацію щодо ремонту та утримання та ремонту доріг говорили перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко, депутати обласної ради Михайло Задорожний, Ольга Грицик, голова Асоціації Степан Коваль. І хоча Дрогобицький район цьогоріч отримав найбільше в області коштів для ремонту доріг (29 млн. грн), проблеми все ж залишаються. Сільських, селищних голів, зокрема, турбує стан комунальних доріг та відсутність коштів для їх ремонту, є зауваження до якості ремонтних робіт, які проводять дорожні служби.

Не оминули члени Асоціації і питання децентралізації. В цьому контексті йшлося про створення регіональних реєстраційних центрів, затвердження статутів територіальних громад. Асоціація сільських, селищних рад вкотре підтвердила, що залишається у питанні адміністративної реформи на позиціях добровільного співробітництва громад. У цьому місцевих голів підтримав кандидат економічних наук Ігор Гурняк (ЛНУ ім. І. Франка), який піддав критиці існуючу практику створення об'єднаних територіальних громад в Україні та порадив головам діяти в рамках діючої Конституції та Законів України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua