Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Кредитні спілки та аграрії поглиблюватимуть співпрацю

Кредитні спілки та аграрії поглиблюватимуть співпрацю

Автор: admin1 от 13-04-2016, 17:11
 (голосів: 0)

Кредитні спілки та аграрії поглиблюватимуть співпрацюУ четвер, 14 квітня, у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації відбудеться семінар на тему: "Використання новітніх методів аналізу кредитоспроможності дрібних виробників сільськогосподарської продукції в рамках реалізації Комплексної Програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016 – 2020 рр".
Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.
"Учасники семінару зможуть почерпнути чимало корисної інформації про ринок кредитування, - зазначила Наталія Хмиз, - Також отримати практичні навики для оцінки кредитоспроможності дрібних виробників сільськогосподарської продукції".
За словами директора департаменту, розкажуть учасникам і про специфіку різних інструментів оцінки. Відтак вони зможуть обговорити концепцію навчального проекту "Оцінка кредитоспроможності дрібних виробників сільськогосподарської продукції" в контексті програми "500 успішних сімейних господарств" та Комплексної Програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016 – 2020 роки.
До слова, учасниками заходу будуть представники кредитних спілок, які працюють з агровиробниками і хочуть поглиблювати співпрацю, а також ті, які планують розпочати активну роботу з кредитування для малих та середніх агровиробників.
Зазначимо, що організаторами семінару є департамент агропромислового розвитку ЛОДА, ГО "Консультаційно-навчальний центр "АгроЛьвівКонсалт" і ТОВ "Школа МСБ".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua