Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Дрогобиччині з'явилася ще одна газета

На Дрогобиччині з'явилася ще одна газета

Автор: admin2 от 12-04-2016, 12:20
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині з'явилася ще одна газетаСьомого квітня вийшов у світ перший номер друкованого видання "Медіа Дрогобиччина". Тижневик форматом А-3 складається із восьми сторінок. Перша і остання - повноколірні. Газета охоплює міста Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник, також публікує програму телебачення. Друкується у видавництві м.Тернопіль. Головний редактор і засновник — Марія Кульчицька (головний редактор газети “Вільне слово” та інтернет-газети “Медіа Дрогобиччина”, волонтерка). Наклад - 2000 примірників.

Восьмого квітня тижневик прибув на Дрогобиччину. Перший номер був розповсюджений практично безкоштовно. Вчора у дрогобицькій Ратуші відбулася презентація видання. У заході взяли участь представники міської влади, колеги-журналісти, волонтери, громадські активісти.

Як стверджує Марія Кульчицька, видання не має за собою ні явних, ні прихованих спонсорів, інвесторів, меценатів, які могли б впливати на його політику. Головний редактор та засновник позиціонує свою газету як незалежне і правдиве видання, яке вона видає за власні кошти. Основною метою газети за визначенням Марії Кульчицької є - подати читачам максимально всесторонню і об’єктивну інформацію, бути «дзеркалом», яке ретранслює реальність, а не відстоювати чиїсь окремі інтереси.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua