Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Оголошено результати конкурсу громадських мікропроектів

Оголошено результати конкурсу громадських мікропроектів

Автор: admin2 от 4-04-2016, 17:12
 (голосів: 2)

Оголошено результати конкурсу громадських мікропроектівУ департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації підбили підсумки конкурсу проектів та заходів громадських організацій на реалізацію яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Конкурс проводився в рамках реалізації "Регіональної програми сприяння  розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області" та обласної програми "Молодь Львівщини".

Загалом для участі у конкурсі громадськими організаціями було подано майже 200 проектів із загальною очікуваною сумою фінансування близько 3,5 млн гривень.

"Підтримку отримали ті проекти, які є дійсно хорошими та потрібними для суспільства. Прозорість і відкритість на усіх етапах відбору гарантує нам якісний рівень виконання усіх заходів", - зазначила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Марія Вагіла.

Із результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланнями:

Регіональна програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області -–https://drive.google.com/file/d/0B2YtimF32WeKUE92Ym9Ec0FIR00/view

Обласна програма "Молодь Львівщини" – https://drive.google.com/file/d/0B2YtimF32WeKNllTaDRxTzJrMmc/view

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua