Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львівській ОДА відбулась зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні

У Львівській ОДА відбулась зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні

Автор: admin2 от 1-04-2016, 15:15
 (голосів: 0)

У Львівській ОДА відбулась зустріч з родинами Героїв Небесної СотніПитання гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та соціальне забезпечення родин Героїв Небесної Сотні стали головним предметом обговорення під час чергової зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні у Львівській обласній державній адміністрації.

Зокрема, під час зустрічі повідомили про те, що у Львові незабаром оголосять конкурс на концепцію громадського простору із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, розроблено програму та умови майбутнього конкурсу, а також склад журі, громадської та експертної рад. Результати конкурсу заплановано офіційно представити 30 червня.

Далі присутні обговорили вшанування Героїв Небесної Сотні у містах та районах Львівської області, де проживали Герої. Піднімалося питання про встановлення меморіальних таблиць, перейменування вулиць, присвоєння імен школам, де навчалися Герої.

Також на зустрічі обговорили питання соціального забезпечення. Йшлося про те, що на виконання доручення попередньої наради у школах Львівщини забезпечено  безкоштовне харчування дітей загиблих Героїв. Зараз члени родин загиблих просили розглянути можливість літнього оздоровлення, пільгового перевезення тощо. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua