Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Селянам надаватимуть безоплатну правову допомогу у сільськогосподарській галузі, - проект за підтримки ЛОДА

Селянам надаватимуть безоплатну правову допомогу у сільськогосподарській галузі, - проект за підтримки ЛОДА

Автор: admin2 от 30-03-2016, 15:47
 (голосів: 0)

Селянам надаватимуть безоплатну правову допомогу у сільськогосподарській галузі, - проект за підтримки ЛОДАНещодавно на Львівщині стартував проект із правової допомоги сільському населенню. У рамках проекту сільськогосподарські дорадчі служби безоплатно консультуватимуть громадян з метою підвищення їх рівня знань, захисту економічних, соціальних та інших інтересів.

Зокрема, 28 березня у Львівській облдержадміністрації відбувся перший навчальний семінар для сільськогосподарських дорадників та державних службовців, котрі й надаватимуть таку правову допомогу.

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

"Ми плануємо налагодити співпрацю системи сільськогосподарського дорадництва, системи безоплатної правової допомоги, органів влади та недержавних організацій з метою покращення доступу сільського населення до правової допомоги, - зазначила Наталія Хмиз. - Крім того, безоплатна правова допомога – це соціальна програма Уряду країни, котра гарантує людям ефективний захист їхніх прав та інтересів".

Загалом проект має назву "Підвищення спроможності сільськогосподарських дорадчих служб щодо надання правової допомоги сільському населенню" та реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України. Партнерами виступають: Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Стрийська районна державна адміністрація, Благодійний фонд "Львівська аграрна дорадча служба" та Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Підтримку також надає Канадське бюро міжнародної освіти, у рамках проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", та Міжнародний фонд "Відродження", у рамках ініціативи "Права людини та правосуддя".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua