Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації відбувся семінар з питань реєстрації місця проживання органами місцевого самоврядування

В райдержадміністрації відбувся семінар з питань реєстрації місця проживання органами місцевого самоврядування

Автор: admin2 от 30-03-2016, 11:14
 (голосів: 1)

В райдержадміністрації відбувся семінар з питань реєстрації місця проживання органами місцевого самоврядування4 квітня 2016 р. набувають чинності норми Закону України № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", відповідно до яких повноваження у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб делегуються органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської, селищної або міської ради, сільському голові (у випадку, коли відповідно до Закону виконавчий орган сільської ради не утворено) - органу реєстрації). Це - ще один крок на шляху до децентралізації влади: відтепер місцеві ради самостійно реєструватимуть осіб за місцем проживання. При цьому, існуюча реєстрація громадян залишається чинною і жодних переоформлень не потребує.

З приводу передачі цих цункцій на місця сьогодні у райдержадміністрації відбулася нарада-семінар для секретарів сільських, селищних рад. У нараді, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, взяли участь голова Асоціації сільських, селищних рад району Степан Коваль, представники міграційної служби, районного ЦНАПу, відділу обліку Державного реєстру виборців.

Йшлося про порядок передачі відповідальним особам місцевих рад картотеки від міграційної служби, організаційні питання щодо виготовлення відповідних штампів, бланків, сплати держмита тощо.

Присутніх ознайомили зі змістом постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року №207Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру”. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua