Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Меморіал в Брониці буде впорядковано, а місце для пікніків – перенесено

Меморіал в Брониці буде впорядковано, а місце для пікніків – перенесено

Автор: admin1 от 26-07-2013, 14:01
 (голосів: 0)

Меморіал в Брониці буде впорядковано, а місце для пікніків – перенесеноПро це повідомив голова Дрогобицької районної державної адміністрації Михайло Винницький на зустрічі з редакторами «Майдану» – єдиного видання в реґіоні, котре постійно писало про стан скорботного місця.
Треба віддати належне нинішній владі району, адже до того впродовж років ніхто не звертав уваги на Броницький ліс, де знайшли вічний покій жертви нациcтського терору – одинадцять тисяч дрогобичан – євреїв і тих українців і поляків, котрі намагалися їх рятувати.
Михайло Винницький в присутності журналістів ще раз – цього разу телефоном – переговорив з директором Дрогобицького лісгоспу Василем Матяшовським і зажадав, щоби «Зону відпочинку біля стели» таки було демонтовано й перенесено через дорогу, туди, де давно облаштовано місце для пікніків, шашликів тощо…
Також очільник РДА пообіцяв, що силами лісництва буде огороджено місця братських поховань жертв фашизму, а відтак спільно з єврейською громадою, школярами району та волонтерами територію Меморіального комплексу буде впорядковано й облагороджено.
- Мусимо берегти пам’ять про ті трагічні події років нацистської окупації й дбати про належний стан Меморіалу й робити все так, щоби не доводилось червоніти перед численними гостями, що відвідують Броницю.
Редакція вдячна заступникові голови РДА з гуманітарних питань Олександрові Філіпенку за сприяння, підтримку й організацію зустрічі з головою райдержадміністрації.

 

Сайт "Майдан" 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua