Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » «Середня заробітна плата не може бути меншою за законодавчо встановлений мінімум», - Максим Лісогор

«Середня заробітна плата не може бути меншою за законодавчо встановлений мінімум», - Максим Лісогор

Автор: admin1 от 29-03-2016, 14:51
 (голосів: 0)

«Середня заробітна плата не може бути меншою за законодавчо встановлений мінімум», - Максим Лісогор29 березня відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор. Заслухавши представників підприємств ПП «Терес» з села Уличне, ТзОВ «Солонсько», які інформували, що виробництво на цих підприємствах носить сезонний характер, тому в осінньо-зимовий період тут ведуться лише підготовчі роботи, голова РДА наголосив, що в будь-якому випадку середня заробітна плата не може бути меншою за законодавчо встановленого мінімуму. І хоч різниця не значна, але необхідно прийняти міри по усуненню цієї невідповідності.

«Середня заробітна плата не може бути меншою за законодавчо встановлений мінімум», - Максим ЛісогорСкладніша ситуація в санаторії «Нафтуся Прикарпаття», яке розташоване в селі Модричі, адже робота санаторію залежить від наповнення його відпочивальниками. На жаль, похвалитися цим не можуть навіть відомі трускавецькі здравниці.

Після обговорення даного питання робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення прийняла відповідне протокольне доручення щодо діяльності суб’єктів підприємницької діяльності.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua