Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою для розміщення вітрової електростанції на території Дрогобицького району

Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою для розміщення вітрової електростанції на території Дрогобицького району

Автор: admin2 от 29-03-2016, 12:25
 (голосів: 0)

Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою для розміщення вітрової електростанції на території Дрогобицького районуВ рамках реалізації міжнародного інвестиційного проекту у вітроенергетичній галузі держави на черговому засіданні Кабінету Міністрів України було прийняте розпорядження про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою для розміщення сучасної вітрової електростанції із відповідною інфраструктурою загальною потужністю 50 МВт.

Рішення Уряду дозволяє ТОВ «Дрогобич Енержі» продовжувати початий у 2010 році процес збору, підготовки та погодження всієї нормативно-правової та технічної документації для будівництва сучасної вітрової електростанції на території Дрогобицького району.

Практична реалізація проекту стала можливою за підтримки голови облдержадміністрації Олега Синютки та його заступника Ірини Гримак, голови райдержадміністрації Максима Лісогора та голови районної ради Михайла Сікори, народного депутата України Богдана Матківського, депутатів обласної ради Михайла Задорожного та Олексія Балицького, депутатського корпусу районної ради, сільських, селищних голів Опаки, Попелів, Ясениці Сільної, Урожа та Підбужа.

 

Додаткова інформація:

ТОВ «Дрогобич Енержі», засноване французькими компаніями «БЕТЕН ЕНЖЕНЬЄРІ» та «ВАЛОРЕМ», з 2010 року розвиває проект будівництва вітрової електростанції потужністю 120 МВт на території Дрогобицького району Львівської області.

Запланований початок будівництва – середина-кінець 2017 року, операційний період – 20-25 років. Реалізація проекту не потребує видатків з Державного бюджету України та місцевих бюджетів. Проект повністю реалізовуються за кошти приватних іноземних інвесторів.

Успішне втілення проекту буде забезпечувати безперервні надходження до місцевого та державних бюджетів від плати за користування земельними ділянками, сплату податку на прибуток та ПДВ після введення вітрової електростанції в експлуатацію, створення додаткових робочих місць, безкоштовне будівництво інфраструктури, використання місцевих будівельних матеріалів та компаній, посилення туристичної привабливості району та підвищення енергетичної незалежності держави у цілому.

Як відомо, розвиток відновлюваної енергетики є важливим внеском у скорочення залежності від імпорту природного газу та диверсифікації джерел енергопостачання, що дозволить зміцнити енергетичну безпеку держави. Відповідно до затвердженого Національного плану дій з відновлюваної енергетики (НПДВЕ) Україна зобов'язалася збільшити виробництво енергії з відновлюваних джерел до 11% у 2030 році.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua