Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На конкурсі інвестиційних проектів регіонального розвитку відібрали 80 ініціатив

На конкурсі інвестиційних проектів регіонального розвитку відібрали 80 ініціатив

Автор: admin1 от 25-03-2016, 15:04
 (голосів: 0)

На конкурсі інвестиційних проектів регіонального розвитку відібрали 80 ініціативУ четвер, 24 березня, відбулося чергове засідання регіональної комісії з попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, які реалізовуватимуться на Львівщині за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.
Членам комісії надали для ознайомлення результати оцінювання проектів експертами. Загалом конкурсний відбір пройшли 80 проектів. До речі, перелік всіх проектів, які брали участь у відборі, представлено на онлайн-платформі Державного фонду регіонального розвитку за посиланням: http://dfrr.minregion.gov.ua/Projects-list?PAREA=83&PDIST=0&PTHEM=0&PYEAR=2016&PZVIT=0
"Більшість проектів, що виграли, стосуються модернізації об’єктів соціальної інфраструктури, - розповів перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. - Зокрема, в освіті реалізують 44 проекти на загальну суму 154,6 мільйонів гривень, в охороні здоров’я – 17 проектів на загальну суму 58,8 мільйонів гривень, в культурі – 7 проектів на 21,2 мільйони гривень".
Комісія вирішила скерувати напрацьований перелік інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку з необхідним пакетом документів у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для подальшого розгляду.
Крім того, комісія запропонувала ЛОДА включити в перелік об’єктів, що подаються для фінансування з коштів субвенції держбюджету, проекти районів, які не отримали фінансування з ДФРР у 2016 році згідно з результатами оцінювання. Це – три райони області: Сокальський, Радехівський, Жидачівський та чотири міста обласного значення – Борислав, Новий Розділ, Самбір і Стрий.
Нагадаємо, що прийом документів для участі у відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку завершився ще 1 лютого 2016 року. У конкурсі брали участь програми та проекти місцевих і центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування, котрі спрямовані на створення оптимальних умов для сталого розвитку територіальних громад. Оцінка проектів тривала до 20 березня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua