Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Максим Лісогор провів зустріч з мешканцями Волощі

Максим Лісогор провів зустріч з мешканцями Волощі

Автор: admin2 от 24-03-2016, 15:04
 (голосів: 0)

Максим Лісогор провів зустріч з мешканцями ВолощіГолову райдержадміністрації у Волощі чекали з нетерпінням, адже у цьому віддаленому селі назбиралося чимало проблем. І найперша, звичайно, - стан дороги Дрогобич-Комарно, яка з'єднує село з навколишнім світом. Якщо гроші з обласного бюджету для її ремонту таки будуть, волощани просять, щоб не розпочинали ремонт традиційно з боку Дрогобича, де ще можна сяк-так проїхати, а хоча б з Грушова до Рихтич, де ситуація справді критична. А поки почнеться ремонт, жителі пропонують, якщо це можливо, зняти асфальтне покриття, де утворилися гострі ями, які нищать транспорт.

Учасники зустрічі також висловили прохання замість фельдшерсько-акушерського пункту відкрити в селі лікарську амбулаторію. Скаржаться волощани на різкий перепад напруги, через що псується побутова техніка. Прохання до енергетиків — провести діагностику обладнання та поліпшити електропостачання.

Йшлося під час розмови і про майбутню адмінреформу. Жителі Волощі через віддаленість їхнього села від райцентру категорично висловилися проти приєднання до Дрогобича і підтримують варіант об'єднання з навколишніми селами.

Йшлося на зустрічі про державну підтримку та повернення ПДВ сільгоспвиробникам, необхідність врегулювання робочих питань обслуговування шкільної котельні на тверде паливо, про потребу в омолодженні вчительського колективу місцевої школи, здійснення протипаводкових заходів тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua