Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Укргазвидобування надасть 5 мільйонів гривень на інфраструктурні об'єкти

Укргазвидобування надасть 5 мільйонів гривень на інфраструктурні об'єкти

Автор: admin2 от 24-03-2016, 13:34
 (голосів: 0)

Укргазвидобування надасть 5 мільйонів гривень на інфраструктурні об'єктиУ середу, 23 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова ПАТ "Укргазвидобування" Олег Прохоренко підписали угоду про співробітництво щодо розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Львівської області.

Відповідно до угоди передбачається, що цьогоріч Укргазвидобування на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури Львівщини виділить близько 5 мільйонів гривень.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка назвав сьогоднішнє підписання знаковою подією для Львівщини.

"Цього року ми святкуватимемо 160-річчя від дня народження Івана Франка та 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця, - зазначив Олег Синютка. - Завдяки коштам, які надасть одна з найбільших вітчизняних газовидобувних компаній України, ми плануємо відновити ті визначні місця, які пов'язані з цими діячами. Зокрема в Дрогобичі, Нагуєвичах, Зашкові хочемо покращити об’єкти соціальної та дорожньої інфраструктури. Ми маємо гідно відзначити річниці і зробити добру справу для тих людей, які є сьогодні нащадками слави наших геніїв".

Своєю чергою Олег Прохоренко підкреслив, що "Укргазвидобування" є соціально відповідальною компанією. "Ми хочемо, щоб місцеві громади відчули ту допомогу, яка скеровується на розвиток інфраструктури і така практика буде продовжуватися, - наголосив Олег Прохоренко. - Ми також очікуємо на тісну співпрацю з місцевою владою, експертами, науковцями та громадами щодо збільшення газовидобування в Західному регіоні і будемо разом працювати над тим, як посилити енергонезалежність нашої країни".

Нагадаємо, що торік, у межах такої ж угоди про співробітництво між ПАТ "Укргазвидобування" та Львівською ОДА, за кошти компанії вдалось відремонтувати дорогу до села Прилбичі Яворівського району. На відновлення дорожнього покриття до Прилбич – села, де народився Митрополит Андрей Шептицький, "Укргазвидобування" спрямувало близько 4 мільйонів гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua