Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » За сприяння райдержадміністрації у Дрогобичі відновили пам'ятник Іванові Павлу ІІ

За сприяння райдержадміністрації у Дрогобичі відновили пам'ятник Іванові Павлу ІІ

Автор: admin2 от 24-03-2016, 12:57
 (голосів: 1)

За сприяння райдержадміністрації у Дрогобичі відновили пам'ятник Іванові Павлу ІІЯк уже повідомлялося, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор взяв під особисту опіку відновлення пошкодженого вандалами пам'ятника Іванові Павлу ІІ. Очільник району пообіцяв римо-католицькій громаді свою підтримку і практичну допомогу. За його дорученням роботи безпосередньо координував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко. Допомагали представники польської громади Адам Авжецький та Ян Пелехач. Роботи практично безкоштовно виконали майстри зі Стебника брати Володимир та Андрій.

Учора ввечері роботи з відновлення пам'ятника були завершені. Залишилися незначні штрихи для надання йому естетичного вигляду.

Великодні свята римо-католицька громада Дрогобича зустрічатиме з відновленим пам'ятником Великому Пастирю і Великій Людині. Зі свого постаменту святий Іван Павло ІІ і надалі благословлятиме дрогобичан та гостей нашого краю.

Віриться, що злочинців, які посягнули на святиню, наздожене не лише Божа кара, а і правосуддя.

 

На фото - відновлений пам'ятник.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua