Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На конкурсі проектів "Питна вода" відібрали 2 пропозиції від Дрогобиччини

На конкурсі проектів "Питна вода" відібрали 2 пропозиції від Дрогобиччини

Автор: admin2 от 22-03-2016, 17:51
 (голосів: 0)

На конкурсі проектів "Питна вода" відібрали 2 пропозиції від ДрогобиччиниУ департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА відібрали проекти у сфері водопостачання, що фінансуватимуться у 2016 році за рахунок коштів обласної програми "Питна вода у Львівській області". Про це повідомив в.о. директора департаменту Назарій Романчук.

"Конкурсна комісія, до роботи якої долучилися також експерти та представники громадськості, відібрала 13 проектів, - розповів Назарій Романчук. - Зокрема у поточному році заплановано реалізувати проекти з реконструкції та будівництва систем водопостачання в селі Бендюга Сокальського району, у Лішні, що на  Дрогобиччині, у селі Керниця Городоцького району, у Брюховичах, а також у Миколаєві, Перемишлянах, Бориславі, Золочеві у місті Кам’янка-Бузька".

Нагадаємо, що основними критеріями, якими члени конкурсної комісії керувалися під час здійснення оцінювання були обсяг спів фінансування, приналежність до зони депресійної лійки, хімічний та бактеріологічний склад  води, а також кількості населення, яким буде покращено якість надання водопостачання.

За підсумками, слід зазначити, що до 8 млн гривень виділених з обласного бюджету департаментом вдалось долучити понад 3,5 млн гривень з  місцевого бюджету.

Сформований перелік проектів в подальшому буде поданий на затвердження в профільну комісію Львівської обласної ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua