Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Дрогобиччині буде втілений проект з регулювання русла річки Бистриця

На Дрогобиччині буде втілений проект з регулювання русла річки Бистриця

Автор: admin1 от 22-03-2016, 16:05
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині буде втілений проект з регулювання русла річки БистрицяПроект з регулювання русла річки Бистриця в районі села Підмонастирок презентували сьогодні, 22 березня, на спільній нараді в Дрогобицькій райдержадміністрації. Начальник проектної групи-головний інженер проекту Володимир Шеін представив проектно-кошторисну документацію та розповів про технічні питання проекту. Нагадаємо, що з метою проведення обласним управлінням водних ресурсів природоохоронної та протипаводкової діяльності, підтримання сприятливого гідрологічного режиму, санітарного стану річок області Львівською обласною радою було прийняте Рішенням № 1427 від 15 вересня 2015 року, яким затверджено Порядок проведення руслоочисних, русло-регулюючих та днопоглиблювальних робіт на річках області.

На Дрогобиччині буде втілений проект з регулювання русла річки БистрицяНа нараді, в якій взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, голова Сколівської районної ради Микола Романишин, заступник голови Дрогобицької РДА Іван Мізерник, заступник голови райради Володимир Стецівка, начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Ковтун, директор Дрогобицького управління водного господарства Георгій Демчук обговорили організаційні питання, визначили підприємство, що буде виконувати роботи. Керівництво районної ради та райдержадміністрації підтримало даний проект, адже це є лише перший етап подібних робіт – наступні будуть на річці Стрий поблизу сіл Новий Кропивник та Довге Гірське.

Підводячи підсумок спільної наради, Максим Лісогор наголосив, що під час робіт важливим є виконання двох принципів – це строгий облік та дотримання екологічних норм, щоб не порушити екосистему.

На Дрогобиччині буде втілений проект з регулювання русла річки Бистриця

На Дрогобиччині буде втілений проект з регулювання русла річки Бистриця

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua