Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сьогодні – Всесвітній день водних ресурсів

Сьогодні – Всесвітній день водних ресурсів

Автор: admin2 от 22-03-2016, 15:01
 (голосів: 0)

Сьогодні – Всесвітній день водних ресурсівЩорічно 22 березня з ініціативи ООН у світі відзначають Всесвітній день водних ресурсів. Про це інформує департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Цей день покликаний привернути увагу світової спільноти до нагальних проблем охорони вод, раціонального використання водних ресурсів як передумови продуктивної економіки і соціального добробуту людей.

Кожного року Всесвітній день води відзначається під новим гаслом, яке відображає нагальну проблему, пов’язану із забрудненням водних ресурсів на Землі. Цьогорічна тематика – "Вода та робота", що акцентує на тому, як достатня кількість і якість води може змінити життя і умови праці.

З метою вирішення проблем, пов’язаних із забрудненням поверхневих вод Львівщини, за сприяння департаменту екології та природних ресурсів щорічно з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділяють кошти для виконання заходів з покращення очистки стічних вод.

Так у 2015 р за кошти обласного природоохоронного фонду здійснили будівництво каналізаційних мереж у містах Новояворівськ (Яворівський р-н), Мостиська, Жидачів, Самбір, Моршин, Городок, м. Ходорів (Жидачівський р-н), м. Судова Вишня (Мостиський р-н), м. Новий Розділ, у с. Муроване (Пустомитівський р-н) та с. Київець (Миколаївський район). Зокрема реконструювали очисні споруди у м. Дрогобич та у Боринській  комунальній лікарні (смт. Бориня, Турківський).

Загалом, на здійснення заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання водних ресурсів, з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища використали понад 5 млн грн.

Департамент екології та природних ресурсів звертається до мешканців Львівщини із закликом присвячувати більше уваги охороні та збереженню водних ресурсів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua