Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Новообрані сільські голови отримали рекомендації щодо забезпечення благоустрою населених пунктів

Новообрані сільські голови отримали рекомендації щодо забезпечення благоустрою населених пунктів

Автор: admin2 от 22-03-2016, 13:05
 (голосів: 0)

Новообрані сільські голови отримали рекомендації щодо забезпечення благоустрою населених пунктівСьогодні в райдержадміністрації відбулася розширена нарада на тему довкілля. До розмови запросили сільських голів, вперше обраних на ці посади, керівників структурних підрозділів та служб району. Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник повідомив, що голова РДА підписав розпорядження про місячник благоустрою та День довкілля на території району, де визначено відповідальних осіб та основні заходи.

“Традиційним є те, що такі акції оголошуються навесні, напередодні Великодня. Втім, - наголосив Іван Мізерник,- питання стану довкілля не обмежене часовими рамками. Дбати про чистоту населених пунктів, кладовищ, доріг, лісів, берегів річок потрібно постійно.”

Заступник голови райдержадміністрації зауважив, що погодні умови дозволяють зробити якомога більше, щоб навести лад в районі.

На нараді йшлося про особливу увагу до просвітницької екологічної роботи з дітьми та молоддю, про співпрацю у цьому напрямку з парохами релігійних громад для того, щоб змінилася свідомість наших мешканців та їхнє ставлення до навколишнього середовища. Керуючий справами районної ради Михайло Гук звернув увагу присутніх на створення у селах парків та скверів. До речі, лісові господарства завжди охоче безкоштовно забезпечують саджанцями всіх, хто до них звертається.

Було також зроблено наголос на боротьбі зі стихійними смітниками, забезпеченні стовідсоткового організованого вивозу сміття.

Позитивними напрацюваннями у плані благоустрою та збереження довкілля з колегами поділився Медвежанський сільський голова, очільник Асоціації сільських, селищних рад Степан Коваль.

Керівник управління агропромислового розвитку Зеновій Кебза нагадав присутнім про боротьбу з борщівником, зокрема, хімічними методами, яку треба починати, поки дозволяє висота рослини.

Загалом, перед сільськими, селищними головами стоїть завдання дуже відповідально та серйозно поставитися до проблем благоустрою на територіях, де вони є повноправними господарями і мають усі повноваження та важелі, щоб боротися з порушниками санітарних норм та за допомогою відповідних служб, громади забезпечити належний стан населених пунктів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua