Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У райдержадміністрації розглядали питання надання Трускавцю земельної ділянки під міське кладовище

У райдержадміністрації розглядали питання надання Трускавцю земельної ділянки під міське кладовище

Автор: admin2 от 22-03-2016, 09:58
 (голосів: 0)

У райдержадміністрації розглядали питання надання Трускавцю земельної ділянки під міське кладовищеПід час робочої зустрічі, яка вчора відбулася в райдержадміністрації, розглядалося питання виділення земельної ділянки під кладовище для м.Трускавця.

Причиною для такої зустрічі став лист-звернення Трускавецьої міської ради щодо надання з цією метою земельної ділянки площею біля 5 га на території Станильської сільської ради.

У розмові взяли участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор, голова районної ради Михайло Сікора та їхні заступники Іван Мізерник та Володимир Стецівка, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, Станильський сільський голова Михайло Сащук, депутат районної ради Юрій Мручок, начальник управління Держземагентства Любомир Бреньо та в.о. головного архітектора району Юрій Довганич.

Розмова, як і передбачалося, вийшла непростою. Станильський сільський голова повідомив, що село затвердило генеральний план забудови і не має землі для Трускавецького кладовища. Він також зазначив, що протягом попередніх років Трускавець різними правдами і неправдами забрав у села понад 80 га землі. Натомість, Станиля від цього нічого не отримала.

Трускавецький міський голова заперечив, зазначивши, що місто зробило дорогу до цвинтаря, якою користуються і жителі Станилі. Андрій Кульчинський висловив готовність розглядати будь-які пропозиції як щодо земельної ділянки так і щодо надання посильної допомоги селу.

Голова райдержадміністрації наголосив, що питання є дуже важливим і потрібно розуміти як жителів села, так і наших сусідів. Адже теми життя і смерті є вічними та стосуються однаково кожного. Тому треба дійти порозуміння і знайти компромісне рішення, тим паче, що Станилі необхідно буде погодити межі з Трускавцем.

Під час розмови виникали різні пропозиції: розміщення кладовища на промислових землях, в лісовому масиві поруч з діючим цвинтарем тощо. Всі вони пов'язані з певними перешкодами та заборонами. Розглядалася можливість надання землі в тому місці, де просить Трускавець, але меншою площею, що дозволить не порушувати існуючі санітарні норми. Втім, домовитися так і не вдалося. Тому голова райдержадміністрації Максим Лісогор і голова районної ради Михайло Сікора найближчим часом відвідають Станилю, де на місці будуть розглянуті різні варіанти та можливості для вирішення проблеми.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua