Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації доручив податківцям активніше боротися зі схемами мінімізації заробітної плати

Голова райдержадміністрації доручив податківцям активніше боротися зі схемами мінімізації заробітної плати

Автор: admin2 от 21-03-2016, 12:45
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації доручив податківцям активніше боротися зі схемами мінімізації заробітної платиЗа підсумками оперативної наради, яка сьогодні відбулася в райдержадміністрації, голова РДА Максим Лісогор доручив податковій інспекції спільно з відповідними підрозділами райдержадміністрації проводити активну роботу з місцевим бізнесом для боротьби з мінімізацією заробітної плати. Так звані “мінімізатори” завдають подвійної шкоди. По-перше, це негативно впливає на сплату податків. По-друге, страждають самі працівники, адже виплата заробітної плати в «конверті» або нижче мінімального розміру — це майбутнє без належної пенсії та жодних соціальних гарантій.

Голова райдержадміністрації також рекомендував податківцям, відділу економіки райдержадміністрації працювати з підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території району, а зареєстровані на інших територіях, для повернення їх у район, що сприятиме наповненню місцевих бюджетів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua