Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львові презентували монографію "Донбас і Крим: ціна повернення"

У Львові презентували монографію "Донбас і Крим: ціна повернення"

Автор: admin2 от 17-03-2016, 17:40
 (голосів: 0)

У Львові презентували монографію "Донбас і Крим: ціна повернення"У четвер, 17 березня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася презентація монографії "Донбас і Крим: ціна повернення", яка описує проблематику війни на Донбасі та анексії АР Крим. Авторами дослідження стали науковці Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України.  

На презентації йшлось, зокрема, про причини та наслідки тимчасової втрати контролю над окремими територіями України, збройну агресію Росії та шляхи її подолання. Говорили й про майбутнє України у світі.

Із завершенням цієї фундаментальної праці науковців та присутніх привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. "Це глибинне та фундаментальне дослідження має стати дорожньою картою для наших урядовців, адже воно аналізує причини і можливості виходу із кризи, яка склалася сьогодні в Україні, - зазначив Ростислав Замлинський. - Зараз ціна суверенітету держави надзвичайно велика. Тому дуже важливо бути єдиними у боротьбі зі зовнішнім агресором".

Зазначимо, що у монографії "Донбас і Крим: ціна повернення" науковці проаналізували ситуацію із тимчасової втрати контролю над окремими українськими територіями. Також у праці вони обґрунтовують позицію України та висвітлюють підходи ЄС та Росії щодо врегулювання ситуації на Донбасі в Мінському процесі. Окрім цього, тут визначені пріоритети відновлення Донбасу, окреслені шляхи подолання соціальних наслідків збройної агресії Росії проти України та розроблені прогнози розвитку подій на Донбасі і довкола Криму.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua